fb
Slevové akce Nezávazná objednávka Kontakt 607 602 607, 775 628 429
stehovani@dohodou.cz
Nezávazná poptávka
Nezávazná poptávka
*
*
Rozšířený
formulář

Stěhování těžkých břemen, pianin a trezorů

Stěhování těžkých břemen, pianin a trezorů

Zvládáme i ty nejnáročnější podmínky jako je stavba, rekonstrukce prostor, domu, či bytu, kde se těžké kusy nacházejí. Neztrácejte čas hledáním jiného  řešení a obraťte se na naše profesionály v oboru těžké party ihned.

Máme tým se speciální manipulační technikou

Dokážeme pro vás zajistit zdánlivě neproveditelné služby související s přenosem a s transportem těžkých břemen. Dokážeme přestěhovat vaše stroje, dieslové agregáty, výrobní linky, pianina, klavíry, trezory, chladící zařízení, nestandartní staré trezory, záložní zdroje aj. 

Stěhování pianin, trezorů a všech nadměrných a těžkých kusů

Nejlevnější stěhování těžkých kusů nabízíme po Praze 10, po Praze 4 a z Prahy západ, kde sídlíme.  Vaše stěhování pianin, klavírů, starožitných skříní zorganizujeme a pracovní postup, harmonogram stěhování břemen přizpůsobíme Vašim potřebám a našim zkušenostem. Při stěhování minimálně narušíme provoz Vaší společnosti a tím Vám při stěhování těžkých strojů, jednotek, trezorů ušetříme i nemalé finanční prostředky. Se stěhováním břemen nad  100 Kg máme velké zkušenosti a vždy na prvním místě, před samotným stěhováním doporučujeme vyhotovit stěhovací plán, podrobnou prohlídku jak v místě naložení, tak v místě vyložení a zpracovat podrobnou kalkulaci.

Stěhování těžkých břemen
Stěhování těžkých břemen
Stěhování těžkých břemen
Stěhování těžkých břemen

Máte za úkol zorganizovat stěhování těžkého kusu v rámci stěhování firmy?

Stěhování firem po Praze i mimo ni s těžkými břemeny, dokážeme i v nočních hodinách, víkendech a svátcích. Zajistíte-li stěhování těžkého kusu, nebo kusů pro Vaši firmu, rádi Vám při další společné spolupráci ve stěhovacích službách a autodopravě umožníme opravdu levné stěhování za snížené taxy. Pomůžeme Vám i při stěhování v rámci budovy, za požití manipulační techniky bez použití vozu. Stěhování po budově provádíme jak stěhovacími popruhy tak stěhujeme za pomocí speciálních podvozků a techniky, která je opatřena polstrováním.

Za perfektně zařízené stěhování firmy dostanete prémie! Když ne od Vašeho šéfa, tak od nás! Zeptejte se nás!